اخبار سالیار

  • 16
  • 763 مرتبه
شرکت خدمات ماشین آلات، جرثقیل و نصب سنگین امیرکبیر اروند

شرکت خدمات ماشین آلات، جرثقیل و نصب سنگین امیرکبیر اروند

1397/09/23 07:08:49 ب.ظ

 شرکت امیرکبیر شرکتی واقع در تهران است که در ایران و خاورمیانه فعالیت دارد.

شرکت امیرکبیر در اجرای پیمانکاری های مربوط به حمل و نقل هوایی، آبی و خاکی سنگین، عملیات های نصب تجهیزات و باربرداری سنگین، ترازسازی، تولید و نصب سازه های فولادی، سَند بلاست و رنگ کاری، حق العمل کاری اولیه و نگهداری ماشین آلات فعالیت دارد.

این شرکت در ایران از سال 2004 پروژه های چشمگیر زیادی بر اساس 50 سال تجربه داشته است، همچنین برای شرکت های دیگر مانند سنگین بار و شرکت ایمن کار انجام داده است. این شرکت در حمل و نقل، جاگذاری کشتی ها، نصب، ترازبندی و مقاطعه کاری اولیه تجهیزات سنگین و تجهیزات سبک برای نیروگاه ها، واحدهای تقطیر، کارخانه های پتروشیمی، پالایشگاه های نفت و گاز، کارخانه های سیمان، سازه های سنگین دریایی و حمل و نقل، و امور دیگر تخصص دارد.

شرکت امیر کبیر اروند می تواند جرثقیل هایی با ظرفیت 20 تن تا 1000 تن و نیز همه دیگر تجهیزات ساخت و ساز را ارائه کند. همه این تجهیزات توسط پرسنل ماهر انجام میشود و توسط سیستم لجستیک داخلی و مهندسین مجرب پشتیبانی و هدایت می شود.

پرسنل این شرکت می توانند با تجهیزات گرانقیمت/ظریف کار کنند، و از نتایج و تاثیرات عدم بکارگیری درست این تجهیزات روی زمانبندی های پروژه، آگاهی کامل دارند. تجهیزات، مرتبا توسط طرف سوم مورد تایید، تست و گواهی قرار می گیرد. توصیه می شود برای موفقیت  در کار، پروژه و لجستیک های پیچیده به صورت مرکزی از دفتر اصلی تهران هدایت  می شوند. این شرکت دارای شعبات عملیاتی در  سراسر ایران است.

این ساختار،  امکان سرعت عمل را در بازارهای محلی  می دهد و همچنین مزیت داشتن یک دفتر اصلی تخصصی و دانش محور برای پروژه های متعدد و با تمرکزی کاملا دقیق را فراهم میکند. شرکت امیرکبیر به صورت موفقیت آمیزی در روش تمرکززدا، بصورت محوری و هماهنگ در فعالیت هایش بهره می برد.

امیرکبیر کارکنان خود را به عنوان سرمایه اصلی اش در نظر می گیرد. هم پروژه های متداول هم پروژه های خاص با تعهد و مسئولیت پذیری همه افراد دخیل در آنها انجام می گیرند. هدف، حفاظت از ایمنی همه کارکنان امیرکبیر، پیمانکاران فرعی و مشتری هاست. علاوه بر این، برنامه اصلی کار، حفاظت از تجهیزات ارزشمند امیرکبیر و مشتری ها و حداقل سازی تاثیر دائمی فعالیت های باربرداری و حمل و نقل سنگین روی محیط زیست می باشد.

 

https://amirkabir-co.com